کتاب صوتی هری پاتر

هری پاتر

هری پاتر یکی از پر فروش ترین کتاب های تاریخ بوده و در تمام نقاط جهان دارای طرفداران بسیاری میباشد.جی کی رولینگ خالق این اثر متولد انگلستان است و ایدۀ نوشتن این داستان در مترو شهر لندن به ذهنش خطور کرد.

هری پاتر، پسری که زنده ماند

هری پاتر پسری که زنده ماند

هری پاتر داستان پسری است که در کودکی پدر و مادر خود را بر اساس اتفاقاتی از دست داد.از همین رو او نزد خاله و شوهر خاله اش که از او متنفرند زندگی میکند.هری که زندگی مشقت باری را در کنار این خانواده تحمل میکند کم کم بزرگ میشود و اطلاع پیدا میکند که جادوگر است.در ادامه داستان اتفاق هایی برای او می‌افتد که زندگی او را متحول میکند.

قسمتی از کتاب هری پاتر

کتاب هری پاتر

آقا و خانم دورسلی ساکن خانه‌ی شماره‌ی چهار خیابان پریوت درایو بودند. خانواده‌ی آن‌ها بسیار معمولی و عادی بود و آن‌ها از این بابت بسیار راضی و خشنود بودند. این خانواده به هیچ وجه با امور مرموز و اسرارآمیز سروکار نداشتند زیرا سحر و جادو را امر مهمل و بیهوده‌ای می‌پنداشتند و علاقه‌ای به این گونه مسائل نداشتند.

 

آقای دورسلی مدیر شرکت دریل سازی گرونینگز، مردی درشت اندام و قوی هیکل بود با گردنی بسیار کوتاه که سبیل بلندی نیز داشت. همسر او، خانم دورسلی زنی لاغراندام بود با موهای بور و گردنی کشیده و بلند. بلندی گردنش بسیار برایش مفید بود زیرا بیش‌تر وقتش را صرف سرک کشیدن به خانه‌ی همسایه‌ها می‌کرد. آن‌ها پسری داشتند به نام دادلی که به عقیده خودشان لنگه نداشت.

 

آن‌ها خانواده‌ی مرفهی بودند و هیچ کم و کسری نداشتند اما در این خانواده رازی وجود داشت که نباید برملا می‌شد. آن‌ها همیشه در هول و هراس بودند که مبادا روزی کسی به رازشان پی ببرد. حتی تصور این که کسی از خانواده‌ی پاتر چیزی بداند برایشان غیرقابل تحمل بود. خانم پاتر خواهر خانم دورسلی بود اما …

نام کتاب های هری پاتر

harry potter audio book
  1. هری پاتر و سنگ جادو
  2. هری پاتر و تالار اسرار
  3. هری پاتر و زندانی آزکابان
  4. هری پاتر و جام آتش
  5. هری پاتر و محفل ققنوس
  6. هری پاتر و شاهزاده دورگه
  7. هری پاتر و یادگاران مرگ

البته بعضی از این کتاب ها دارای چند میباشند.همچنین هری پاتر و فرزند نفرین شده طی سال های پیش معرفی شد اما فیلمش هنوز ساخته نشده.

خرید کتاب های صوتی هری پاتر

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع دادن به اطلاع
0

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید