تبلیغات

اسپانسرشیپ و تبلیغات

توضیحات را کامل بخوانید

آمار ۹۰ روز به‌گوش

آمار کتاب صوتی هری پاتر و سنگ جادو

کتابهای صوتی گروه فرهنگی هنری به‌گوش در سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ دانلود داشته. برای اینکه کار خود را ابتدای محصولات ما و کتاب صوتی های ما تبلیغ کنید به نکات و آمار زیر توجه کنید.

google

آمار گوگل

آمار وب سایت به‌گوش در گوگل قابل توجه هستش. وبسایت به‌گوش همیشه پس از انتشار کتاب های صوتی خود در موتورهای جستجو، مخصوصاً گوگل به صفحات اول کلمات کلیدی راه پیدا می‌کند و از حیث رتبه گوگل آمار خوبی دارد.

channels

انتشار در چند کانال

تبلیغ شما در کتاب های صوتی به روی چندین شبکه اجتماعی از جمله تلگرام، کست‌باکس، شنوتو و وبسایت به گوش آپلود خواهد شد و از این رو تبلیغ شما موثر واقع خواهد شد.

time

آمار سنی مناسب

کاربران و مخاطبان کتاب‌های صوتی ما اغلب بین ۱۵ تا ۳۰ سال هستند و این رده سنی با خرید اینترنتی و شبکه های اجتماعی آشنا هستند. مخاطبان کتاب های صوتی به گوش را ۶۹ درصد آقایان و ۴۰ درصد خانم ها تشکیل می دهند و از این حیث شما یک جامعه آماری خوب در پیش رو دارید.

نمونه تبلیغات در کتاب های صوتی

شما می‌توانیدی قبل از تبلیغ، نمونه ای از تبلیغات را گوش کنید.

begooosh

در صورت تمایل برای تبلیغ در ابتدای کتاب های صوتی به‌گوش می‌توانید از از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید. پس از ارسال پیام منتظر بمانید تا ما پاسخ شما را بدهیم و در صورت تمایل تبلیغ خود را روی آثار ما قرار دهید.

ارتباط از طریق تلگرام

ارتباط از طریق ایمیل

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید